Zápas s momentálně největším favoritem soutěže, který myslí ještě výš než na divizi ...

11.kolo Krajského přeboru Vysočiny

Budín, sobota 21.10.2006, ve 14:30 hodin

FC Slavoj

1:1

(0:1)

FK Humpolec

První poločas nabídl zajímavý kombinační fotbal s převahou hostů. Slavoj však velmi dobře a zodpovědně bránil a co už prošlo, to zlikvidoval Michal Poustecký v brance Slavoje. Jenomže přišla 46. minuta a průnik hostů přes celé hřiště, na jehož konci byl Čihák a jeho centr, který se snesl do šibenice naší branky.

Ve druhé půli se proměnil fotbal v neúprosný boj, který gradoval s blížícím se závěrem. Přání domácích fandů nakonec vyslyšel v 77. minutě Jan Musil, který přízemní střelou nekompromisně zavěsil.

S bodem byly nakonec spokojeny obě strany.

Góly: 45. Čihák - 76. J. Musil. Rozhodčí Henzel, ŽK 3:2, červené 0:0, 170 diváků.

Slavoj : Poustecký Michal - Houška Petr, Charousek, Pavel Mezera, Kořínek - Houška Tomáš, Vodáček, Jiří Mezera, Kněžínek - Staněk (68.Pokorný), Jan Musil (78. Zaňák).

Na lavičce ještě gólmani Císař a Šamal + dorostenec Tomáš Dýnek

Humpolec : Moravec - Keller, Svoboda, Kotek - Pícha, Guzik, Rahman (90.Hájek), Prachař, Čihák - Holoubek (81.Chlád), Wiener

Jak to asi dopadne? Napětí i na lavičce. Jarda Drobný (asistent trenéra) půjde na testy do Ipswich Town. Marodi Petr Weith a Kůžička. V první půli si naše obrana nevydechla. Útočil i černý Abdul Mohamed. Stále bráníme... odkopává Pavlík M.

Velký kus práce v defenzivě vykonal i J.Vodáček Na tento lob Michal stačil. Později na podobný už ne. Druhá půle a jedna z našich možností. V.Staňka vystřídal M.Pokorný a hned to schytal.

teď se však mohl radovat, vyrovnáno Šťastný střelec v objetí, bohužel zraněný. Ještě jedna možnost hostů těsně před koncem. Spokojenost s jedním bodem.

SO

Sestava 11. kola KP Jiří Vodáček ml. podává vyrovnané výkony a zařazení do se stavy kola si zaslouží.