13. kolo KP

Čtvrtá výhra v řadě a posun na deváté místo

6.XI. ve 14:00

Světlá n/Sáz.- Slavoj 1:3 (0:1)

Zdeněk Musil byl podruhé za sebou zařazen do sestavy kola, David Kuš byl do sestavy kola zařazen na podzim již počtvrté.

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Hartvíkovice 13 11 2 0 43: 6 35 ( 14)
2. Bystřice nad P. 13 9 1 3 35: 23 28 ( 7)
12. Chotěboř 13 2 3 8 19: 31 9 ( -9)
13. Světlá nad S. 13 2 2 9 18: 45 8 (-10)
14. Náměšť nad O. 13 2 1 10 15: 34 7

(-11)

Loňská tabulka po 13. kole ... zde!

NÁSLEDUJÍCÍ 14. KOLO (Předehrávané 1. jarní kolo)

Světlá nad S. Pelhřimov 14:00 NE

Běžela 2. minuta zápasu, Václav Musil hraje ve vápně rukou a penalta. Lukáš Šamal však střelu chytá a začíná se znovu. Teď se však již podle našich not. Zdeněk Musil střílí ve výborné pozici těsně vedle, později nastřeluje tyč a konečně v 15. minutě uhodí. Jan Musil střílí trestný kop, brankář míč neudržel a Tomáš Houška doráží (0:1).

Od této chvíle až do konce poločasu hrají naši nepochopitelně zatažení a hru dirigují domácí. Naštěstí bez větších příležitostí.

Druhá půle začíná opět pod naší taktovkou. V 50. minutě se uvolnil u rohového praporku Zdeněk Musil a postupuje po lajně k brance, střílí či přihrává z nemožného úhlu a míč končí v síti (0:2). Za pět minut uniká po levém křídle Jan Musil a obránci nezbývá než "kosa". Penaltu proměňuje Tomáš Houška (55.minuta a 0:3). V těchto fázích zápasu si domácí říkali o pořádnou nakládačku. Naši pálili jednu šanci za druhou. Nápor Slavoje skončil gólem Křikavy na 1:3 v 68. minutě a pak se hra opět podobala konci první půle. Naštěstí byli domácí dost neškodní, obrana našich hrála pozorně, něco pochytal Lukáš Šamal a vítězství bylo v kapse.

Při závěrečném domácím náporu ještě nastřelil Jan Musil po brejku tyč. Dát branku mu dnes   nebylo souzeno. No nevadí, hlavní je vítězství a tři body.

Dá se říci, že tentokrát jsme vyhráli jasně se soupeřem, který je na konci tabulky asi oprávněně. Domácím chyběli údajně čtyři hráči základu.

Sestava našich : Šamal - Houška Petr, Kuš, Musil Václav (65. Weith, 88. Makovička), Kořínek - Houška Tomáš, Charousek, Mezera Jiří, Vodáček - Musil Jan a Musil Zdeněk (na střídačce ještě : Císař, Doležal Ondra a Doležal Jirka) - Pavel Mezera pouze v hledišti (zranění ze zápasu s Pelhřimovem), Secký v práci.

Pískal Jurka, 150 diváků, chladno, kluzký terén. ŽK 2:4, červené nebyly.

Domácím se příliš nedařilo
KFS Vysočina 7.11.2005

Favorizovaná Vrchovina nezvládla duel v Humpolci, kde jasně prohrála 4:0, lídr z Hartvíkovic si s přehledem poradil s poslední Náměští nad Oslavou.
Bilance 13. kola krajského přeboru mužů: 1 ­ 1 ­ 5.

PELHŘIMOV ­ OPATOV 0:2 (0:0)

Úvodní dějství přineslo vyrovnanou hru, mnoho šancí se neurodilo a hrálo se většinou kolem středového kruhu. První branka hostů přišla ve třiapadesáté minutě. Ta znamenala rozhodující trefu utkání. Pojistku v podobě druhého gólu přidal tečovanou střelou Rygl. Branky: Rubáček, Rygl. Rozhodčí: Šimák, 130 diváků.

SVĚTLÁ N. S. ­ ŽIROVNICE 1:3 (0:1)

Domácím chyběli čtyři hráči základní sestavy a na jejich hře to bylo znát. V první minutě dostala Světlá výhodu v podobě pokutového kopu, ale tuto šanci zahodila. To byla voda na mlýn pro Žirovnici, která stačila do přestávky vstřelit klíčový gól. Po změně stran měli hosté více ze hry a nakonec zaslouženě vyhráli. Branky: Křikava ­ Hlouška, Musil. Rozhodčí: Jurka, 150 diváků.

JANOVICE - VELKÁ BÍTEŠ 2:2 (0:1)

Janovicím se nepodařilo z úvodního náporu vsítit branku, a tak přišel trest na druhé straně. Velká Bíteš vstřelila šťastný gól a dostala se do vedení. To však ve druhé půli neudržela, když dvakrát inkasovala. Hosté skórovali pouze jednou, a tak se oba celky rozešly smírně 2:2. Branky: Reitermann, Dibdiak ­ Loud, Budín. Rozhodčí: Hitzger. ČK: Padrnos (Janovice), 70 diváků.

H. BROD ­ OKŘÍŠKY 1:2 (1:2)

V duelu mezi Havlíčkovým Brodem a Okříškami padly všechny branky v úvodní pětačtyřicetiminutovce. Tu hosté vyhráli 2:1, v dalším průběhu zápasu již gól nepadl. Okříšky si tedy odvážejí z H. Brodu plný počet bodů. Branky: Nechvátal ­ Večeřa, Voda. Rozhodčí: Doležal, 100 diváků.

NÁMĚŠŤ N. O. ­ HARTVÍKOVICE 1:4 (0:1)

V třebíčském derby sehráli fotbalisté obou družstev vyrovnanou partii, vedení se však ujali hosté. Po přestávce Hartvíkovice přidaly druhou přesnou trefu, a dostaly se tak "na koně". V dalších minutách si vítězství vzít nenechaly a zaslouženě vyhrály. Branky: Eliáš ­ Hošek, Zedníček, Jirgl, Mocar. Rozhodčí: Straka. ČK: Hanzal (Hartvíkovice), 250 diváků.

CHOTĚBOŘ ­ BYSTŘICE N. P. 0:2 (0:0)

Vyrovnanou první půli vystřídalo rychlé druhé dějství, hosté v něm dokázali dvakrát zamířit mezi chotěbořské tyče, když využité příležitosti padly po hrubých chybách domácí obrany. Tři body si tedy připsala Bystřice. Branky: Dufek 2. Rozhodčí: Petr, 100 diváků.

HUMPOLEC ­ SFK VRCHOVINA 4:0 (2:0)

Humpolec pokračoval v kvalitním výkonu i v zápase proti Vrchovině, kterou deklasoval 4:0. V prvním poločase domácí dokázali skórovat dvakrát a po přestávce přidali stejný počet branek. Radovali se tak z jasné výhry 4:0. Branky: Pícha 2, Holoubek, Guzik. Rozhodčí: Pekárek, 300 diváků.